Kontakta oss Göteborg - Om områdebeskyttelse og hegn

Kontakta oss

På vårt lager i Fjärås har vi alla standardstängsel och grindar. Med våra servicebilar kommer vi att ge dig samma höga standard och service som vi är kända för i övriga landet. Kontakta oss för ett kostnadsfritt platsbesök.

Forside » Kontakta oss Göteborg

Allan Lidbeck

Allan Lidbeck

Marknad/Försäljning

allan.lidbeck@bgfix.se
Växel: 010-102 46 00

Arto Savolainen

Arto Savolainen

Administratör

arto.savolainen@bgfix.se
Växel: 010-102 46 00

Basil Guest

Basil Guest

Marknad/Försäljning

basil.guest@bgfix.se
Växel: 010-102 46 00

Bruno Gunnarsson

Bruno Gunnarsson

VD/Projektledning

bruno.gunnarsson@bgfix.se
Växel: 010-102 46 00

Chanelle Gunnarsson

Chanelle Gunnarsson

Admin/Marknadsföring

chanelle@bgfix.se
Växel: 010-102 46 00

Fredrich Sköld

Fredrich Sköld

Lager Fjärås

fredrich@bgfix.se
Växel: 010-102 46 00

Rodney Vilhelmsson

Rodney Vilhelmsson

Lager/Grindtekniker

Rodney.Vilhelmsson@bgfix.se
Växel: 010-102 46 00

Hör av dig

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort. Tillsammans kommer vi fram till bästa lösningen för ditt projekt.

Inden du forlader os....

Her finder du skarpe tilbud på byggepladshegn og andre afspærringsprodukter.
Komplette byggepladshegnspakker der passer perfekt til dit projekt. Byggepladshegn med eller uden transportrammer. Kontakt en af vores sælgere som vil hjælpe dig igennem byggepladshegnsjunglen!